Blogs

serieus?

 

 

Voorlopig de laatste presentie, dit keer in een gezellig Kolektivo, de huiskamer waar van alles mogelijk is.
Mark vertelt over zijn strijd als basisschoolkind en scholier om serieus genomen te worden. Daarover vraagt een deelnemer naar reacties achteraf, nu hij alom gezien en gewaardeerd wordt als technicus, muzikant en creatief ontwerper. Zoals dat gaat in een hechte gemeenschap als Dongen, spreekt Mark nog veel klasgenoten uit die tijd. Bijna iedereen is  geïnteresseerd in zijn verhaal en neemt hem nu volledig serieus. De huisarts uit die tijd, van wie Mark geen hulp maar wel slaaptabletten en antidepressiva kreeg, kwam niet verder dan een “fijn voor je”.

De conclusie moet zijn dat niet iedere hulpverlener ook jouw hulpverlener is. Vertrouw op je eigen gevoel en ga na of een hulpverlener werkelijk iets voor jou kan betekenen.

terug naar Onze blogs