Inspiratiecafé

 

Er zijn veel mensen binnen en buiten onze community, die te maken hebben met invloeden, gedachtes, beelden en indrukken die niet van hen zijn. Er over praten is riskant. Veel mensen zullen het niet begrijpen, hun schouders ophalen of je voor gek verklaren.

Het inspiratiecafé is een veilige plek, waar je niet alleen je verhaal kwijt kunt, maar waar mensen samen zoeken naar stappen voor een rustiger leven, waarin je zelf de baas bent.

.

Zo spraken we afgelopen maandag over ‘focus’ als een manier om structuur in je leven te brengen. Focussen op je creatieve producten, op sportprestaties of op wat dan ook. Maar er zijn meer manieren om stevigheid te vinden en je ontvankelijkheid voor de overvloed aan prikkels te hanteren en in te zetten voor jezelf en anderen.

Samen komen we verder!

.

Check de data op Facebook

 

terug naar Onze blogs